Telegram Gruplarına Nasıl Katılırım?

Telegram Gruplarına Nasıl Katılırım?

Telegram son birkaç ay içerisinde büyük bir çıkış yakalayarak herkesin dilinde dolanmaya başladı. Sadece Google Play Store’dan 500 milyon indirme elde eden Telegram, Apple kullanıcıları tarafından da oldukça sevildi. WhatsApp’a alternatif ve rakip olarak geliştirilen bu mesajlaşma uygulaması gizlilik ve güvenliğin yanı sıra grup sistemi sayesinde bu denli büyüdü. Oluşturulan Telegram Grupları sayesinde kendilerine bambaşka bir sosyal ortam oluşturan kullanıcılar, internete dair tüm ihtiyaçlarını bu gruplardan karşılayabiliyor. Bu yazı içerisinde sizlerden en çok gelen Telegram Gruplarına Nasıl Katılırım? Sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Telegram Grubu Nedir?

Sosyal Gruplar telegram grup arama sitesi olarak burada sizlere Türkiye’nin en iyi Telegram Grupları hakkında bilgiler vermeye çalışıyoruz. Anasayfa içerisinde Alışveriş, Paylaşım, Ders Çalışma, Sohbet, Film ve Dizi, Tasarım, Haber, Teknoloji, Kod ve Yazılım, Webmaster ve SEO şeklinde kategorilerin listelendiğini göreceksiniz. Gruplar herkese açık olmasından dolayı isteyen herkes eklediğimiz davet bağlantılarını kullanarak gruplara katılabilirler. Telegram içerisinde gruplar herkese açık ya da gizli olarak ayarlanmaktadır. Herkese açık grupları genellikle bizler paylaşıyoruz. Ancak gizli gruplara katılmak için grup tarafından davet edilmeli ya da katılım linki almanız gerekiyor. Bunlar dışında maalesef gizli gruplara katılmanın bir yolu bulunmuyor.

Telegram Kanalları Ve Grupları

Telegram Grupları ve kanalları içerisinde en çok haber, sohbet ve Film, Dizi grupları araştırılmaktadır. Ücretli dizilerin hemen hemen tamamının paylaşıldığı bu gruplarda binlerce film HD kalitede yer almaktadır. Sosyal Gruplar olarak en iyi Telegram gruplarını ekliyor, eklemeye de devam ediyoruz. Anasayfa içerisinde yer alan arama butonunu kullanarak ya da kategoriler içerisine girerek kanalların listesine ulaşabilirsiniz. İlgili sayfalarda yer alan davet bağlantılarına tıklamanız durumunda doğrudan Telegram grubuna katılım gösterebilirsiniz. Telegram, gruplara 330.000 kişiye kadar katılım gösterilmesine izin veriyor.

Tags:

Yorum Yap

Yorum Yap

Telegram Grupları
Logo
Yeni Hesap Aç
Şifre Sıfırla